| Rapport: Waarom werkgevers bewezen effectieve maatregele | 1050 KB |
'); }catch (err){}
Tijdens een bijeenkomst op 19 juni 2012 van SER, TNO, Kroon op het Werk en SEO economisch onderzoek hebben de deelnemende werkgevers vastgesteld dat een mix van verschillende maatregelen de grootste kans biedt om de beroepsbevolking langer gezond en productief te houden. In het licht van de vergrijzing wordt dit steeds belangrijker. Werkgevers discussieerden per thema over hoe langer, gezond en productief aan het werk in de praktijk vorm te geven.
|
Het stimuleren van maatregelen loopt makkelijker als werkgevers ook redelijkerwijs aan de voorwaarden kunnen voldoen en dat gaat volgens de werkgevers makkelijker
Meer specifiek vonden de deelnemers dat
Deze resultaten bevestigen de eerste resultaten van een onderzoek van TNO en SEO economisch onderzoek in het kader van het ZonMw programma ‘participatie en gezondheid’. De komende jaren zal dit programma nog veel meer waardevolle, toepasbare kennis genereren zodat mensen zo lang mogelijk gezond, gemotiveerd en productief kunnen blijven werken.
|
De resultaten van onderzoek van TNO en SEO zijn als download beschikbaar |
DOWNLOADEN |