'); }catch (err){}
Nieuwe technologieën en toepassingen maken dat de capaciteit van DSL tot een veelvoud van de huidige snelheden is op te voeren. Dat is niet alleen van belang om de concurrentie met kabel en glasvezel aan te gaan, maar het toont vooral aan dat het aloude koper nog lang niet is uitontwikkeld. Ondanks de opmars van de kabel en glasvezel is de overheersende overtuiging dat kop... Lees meer»
Het Europese onderzoeksproject Critical Infrastructure Preparedness and Resilience Research Network (CIPRNet) gaat een Europees simulatie- en analysecentrum oprichten. Dit centrum beoogt een wezenlijke bijdrage te leveren aan de verbetering van het snel en adequaat aanpakken van complexe noodsituaties door overheid en vitale infrastructuurbedrijven. Het Europese netwerk aa... Lees meer»
Op 22 april 2013 beklonken Mark Ruijsendaal (Business Line Manager TNO) en Robert Garskamp (oprichter IDentity.Next) de toetreding van TNO tot Identity.Next. Deze organisatie ondersteunt en faciliteert innovatieve ontwikkelingen op het gebied van digitale identiteit.... Lees meer»
Niet de les lezen, maar inspireren, zo luidt het credo van filmmaker Felipe Trello. Met Free Press Unlimited won hij de eerste prijs van de 2013 Conn@ct.Now Innovation Awards. Zijn televisie-serie 'On, open your eyes' kreeg de hoogste beoordeling van de jury. 'Er zijn geen goeieriken of slechteriken in onze serie, maar jongeren die keuzes maken en moeten omgaan met de gevo... Lees meer»