Joost Oorthuizen maakt overstap naar TNO als Director International & Investment Partnerships

Thema:
Digitale samenleving
Duurzame samenleving
Gezonde samenleving
Veilige samenleving
18 augustus 2025

TNO verwelkomt Joost Oorthuizen als Director International & Investment Partnerships. Oorthuizen zal zich bezig gaan houden met onder andere het ontwikkelen van internationale strategische partnerschappen en het helpen opzetten van investeringsfondsen en venture management.

Joost Oorthuizen was CEO van Invest International, waar hij zich richtte op duurzame investeringen wereldwijd. Daarvoor bekleedde hij diverse leidinggevende posities in zowel de publieke als private sector. Joost promoveerde aan Wageningen Universiteit en volgde een post-master in organisatie- en veranderkunde aan het SIOO.

161

“De komst van Joost Oorthuizen markeert een belangrijke stap in de ambitie van TNO om de Nederlandse innovatieketen en de internationale samenwerking te versterken. Zijn ervaring en strategisch inzicht zullen ons beter in staat stellen om innovaties sneller te laten doorontwikkelen en schalen tot concrete toepassingen die grote maatschappelijke en economische waarde creëren.”

Tjark Tjin-A-Tsoi

CEO TNO

Laat je verder inspireren

461 resultaten, getoond 6 t/m 10

7 x goed voorbereid op een volgende pandemie met ventilatie

Informatietype:
Insight
14 oktober 2025
Goede mechanische ventilatie in zorggebouwen is cruciaal om kwetsbare groepen beter te beschermen tegen virussen als Covid-19.

TNO’s Strategisch Plan 2026–2029: Focus, schaal en impact

Informatietype:
Insight
13 oktober 2025

Batterijtechnologie; 4 ontwikkelingen volgens het batterijlab

Informatietype:
Insight
10 oktober 2025

Van filmpje naar werkinstructie: AI verkleint opleidingsverschillen in technische functies

Informatietype:
Insight
9 oktober 2025

Afvalhout verdient tweede leven als hoogwaardig bouwmateriaal

Informatietype:
Insight
9 oktober 2025