Reizen in VR: een toekomstdroom of realiteit
Jae Maloney, New Technology Consultant bij de KLM en Tom de Koninck, Senior Consultant TNO bij de unit ICT, geven hun perspectief op de toekomst van reizen en het gebruik van nieuwe technologie zoals VR technologie. De coronacrisis en de impact van het klimaatakkoord hebben grote invloed op de reisbranche en het gedrag van de consument.
Reizen in VR
Wat is het perspectief op de mid-lange termijn? Welke rol gaat nieuwe technologie spelen en wat betekent dit voor een nationale airline als KLM?
Reizen in VR: een toekomstdroom of realiteit
Beluister onze podcasts ook op
Neem contact met ons op
Laat je verder inspireren
Duurzaam streamen: hoe kunnen we tijdens het kijken energie besparen?
Energiegebruik door ICT-diensten zoals streamen kost aardig wat energie. TNO zoekt manieren om de energie voor gestreamde content omlaag te brengen.


Consortium Future Network Services wil grotere rol voor Nederland in ontwikkeling 6G
Het ministerie van Economische zaken en Klimaat (EZK) en de Topsector ICT steunen het Groeifondsvoorstel van TNO en partners voor het realiseren van het Future Networks Services (FNS) programma.


Hoe Social XR (Extended Reality) afstanden verkleint
Social XR (Extended Reality) is onze levens nu al aan het veranderen. Het combineert alledaagse tech om een inclusieve & sociale realiteit neer te zetten.


Meer verbinding en variabiliteit met digitale infrastructuur


Smart society brengt digitale samenleving dichterbij elkaar

