Reizen in VR: een toekomstdroom of realiteit
Jae Maloney, New Technology Consultant bij de KLM en Tom de Koninck, Senior Consultant TNO bij de unit ICT, geven hun perspectief op de toekomst van reizen en het gebruik van nieuwe technologie zoals VR technologie. De coronacrisis en de impact van het klimaatakkoord hebben grote invloed op de reisbranche en het gedrag van de consument.
Reizen in VR
Wat is het perspectief op de mid-lange termijn? Welke rol gaat nieuwe technologie spelen en wat betekent dit voor een nationale airline als KLM?
Reizen in VR: een toekomstdroom of realiteit
Beluister onze podcasts ook op
Neem contact met ons op
Laat je verder inspireren
3 resultaten, getoond 1 t/m 3
Welke rol gaan VR en immersieve technologieën spelen in de toekomst van werk?
Wat kunnen immersieve technologieën zoals Virtual Reality bijdragen aan de werkplek? Gjalt Loots, Senior Projectmanager TNO ICT Strategie & Beleid (ISP), beschrijft de mogelijkheden die tijdens een recent onderzoek aan het licht zijn gekomen.


Ontdek hybride werken 2.0: virtueel vergaderen in de metaverse


Duurzaam streamen: hoe kunnen we tijdens het kijken energie besparen?

