Susan Swarte benoemd tot Lid Raad van Bestuur TNO en Chief Financial Officer

Thema:
Digitale samenleving
Duurzame samenleving
Gezonde samenleving
Veilige samenleving
9 juni 2021

Drs. Susan M. Swarte RC (1968) is door de Kroon benoemd tot Chief Financial Officer (CFO) binnen de Raad van Bestuur van TNO. In deze rol volgt zij Cis Marring op, die sinds februari 2014 die functie bekleedde. Susan Swarte is per 1 mei 2021 begonnen als CFO.

portretfoto_susan_swarte_cfo_tno
Foto: Susan Swarte

Susan Swarte heeft een jarenlange en zeer ruime ervaring op het gebied van financiën en strategisch management bij uiteenlopende bedrijven; van beursgenoteerd tot start-up. Zij is haar financiële loopbaan gestart bij Unilever en is vervolgens overgestapt naar Numico in Shanghai en Amsterdam. Zij heeft vervolgens brede management ervaring opgedaan bij het beursgenoteerde, life sciences bedrijf OctoPlus NV. De afgelopen jaren was Susan CFO bij onder meer Olympia, de Staatsloterij en de Van Hessen Groep.

Tevens is Susan Swarte als supervisory board member actief bij Acta Marine en als non-executive board member bij Toxys BV. Eerder was zij independent board member bij Peterson Control Union en commissaris bij onder meer Heineken Nederland en Generali Nederland NV.

Paul de Krom CEO: “De brede ervaring bij grote en kleine bedrijven, nationaal en internationaal, die Susan Swarte meebrengt past naadloos bij de activiteiten en de strategie van TNO voor de komende jaren. We zijn blij met haar komst bij TNO en kijken uit naar een goede samenwerking binnen de Raad van Bestuur en de medewerkers van TNO.”

Susan Swarte: "De missie van TNO om mensen en kennis te verbinden om innovaties te creëren spreekt mij enorm aan. Innovaties versterken zowel de duurzame concurrentiekracht van bedrijven als het welzijn van onze samenleving. Ik vind het geweldig dat ik daaraan mede vorm mag geven. "

Laat je verder inspireren

1610 resultaten, getoond 1 t/m 5

Veiliger inspecteren onder water: onderwaterdrones brengen natte kunstwerken in beeld

Informatietype:
Insight
18 maart 2026
Wat gebeurt er onder de waterlijn van onze sluizen en stuwen? Vaak weten we het simpelweg niet. Duizenden natte kunstwerken moeten de komende jaren worden geïnspecteerd, maar de onderwaterwereld blijft voor veel beheerders onzichtbaar.

Minder microplastics en meer rendement in plastic recycling

Informatietype:
Insight
18 maart 2026

Het stille productiviteitslek: hoe het Health@Work concept inzicht biedt voor een gerichte aanpak

Informatietype:
Insight
17 maart 2026

Intentieverklaring voor Power‑to‑X Campus in Tilburg

Informatietype:
Nieuws
17 maart 2026

Computer vision voor de gebouwde omgeving: 300 keer sneller naar betrouwbaar resultaat

Informatietype:
Insight
16 maart 2026