Motivaction doet TNO klantonderzoek

Thema:
Digitale samenleving
Duurzame samenleving
Gezonde samenleving
Veilige samenleving
6 februari 2023

Op dit moment voert onderzoeksbureau Motivaction een onderzoek uit onder klanten van TNO. Het kan zijn dat Motivaction u benadert om deel te nemen aan dit onderzoek. Wij stellen uw deelname hieraan zeer op prijs. Uw deelname is uiteraard anoniem.

Over het TNO klantonderzoek

TNO laat elk jaar een onderzoek uitvoeren naar het beeld dat diverse stakeholders van ons hebben. Met dit onderzoek willen wij meer inzicht krijgen in uw wensen en behoeften ten aanzien van onze dienstverlening. We horen graag van u waar we ons kunnen verbeteren om samen met u, door innovatie, meer impactvolle verandering te realiseren. Om dit te doen hebben wij uw feedback hard nodig.

Laat je verder inspireren

1551 resultaten, getoond 1 t/m 5

TNO opent testcel voor duurzame scheepsmotoren

Informatietype:
Nieuws
20 november 2025
Op 19 november opende TNO de eerste testcel voor maritieme motoren in het Innovation Centre for Sustainable Powertrains (ICSP) in Helmond.

Stimuleren van leren en ontwikkelen blijft onverminderd belangrijk

Informatietype:
Nieuws
20 november 2025

Tjark Tjin-A-Tsoi: Versnellen van innovatie in het mkb is urgent

Informatietype:
Insight
19 november 2025

1 op de 12 kinderen groeit op in energiearmoede

Informatietype:
Nieuws
19 november 2025

Slimme netwerken voor een toekomstbestendig energiesysteem

Informatietype:
Insight
17 november 2025