Motivaction doet TNO klantonderzoek

Thema:
Digitale samenleving
Duurzame samenleving
Gezonde samenleving
Veilige samenleving
6 februari 2023

Op dit moment voert onderzoeksbureau Motivaction een onderzoek uit onder klanten van TNO. Het kan zijn dat Motivaction u benadert om deel te nemen aan dit onderzoek. Wij stellen uw deelname hieraan zeer op prijs. Uw deelname is uiteraard anoniem.

Over het TNO klantonderzoek

TNO laat elk jaar een onderzoek uitvoeren naar het beeld dat diverse stakeholders van ons hebben. Met dit onderzoek willen wij meer inzicht krijgen in uw wensen en behoeften ten aanzien van onze dienstverlening. We horen graag van u waar we ons kunnen verbeteren om samen met u, door innovatie, meer impactvolle verandering te realiseren. Om dit te doen hebben wij uw feedback hard nodig.

Laat je verder inspireren

1605 resultaten, getoond 1 t/m 5

TAKE-OFF: Van CO2 en waterstof naar duurzame vliegtuigbrandstof

Informatietype:
Insight
28 januari 2026
Het Europese project TAKE-OFF, geleid door TNO, ontwikkelt technologie om CO₂ en hernieuwbare waterstof om te zetten in duurzame vliegtuigbrandstof (SAF).

Provincie Noord-Brabant, TNO en partners slaan handen ineen voor cyberveiligheid

Informatietype:
Nieuws
28 januari 2026

Nederland-India: samenwerking voor groene waterstof

Informatietype:
Nieuws
27 januari 2026

In 5 stappen naar beheersbare vernieuwingsopgave infrastructuur

Informatietype:
Insight
27 januari 2026

TNO-kennis vormt basis voor woonlasten neutrale verduurzaming bij ABN AMRO-proef

Informatietype:
Insight
22 januari 2026