Motivaction doet TNO klantonderzoek

Thema:
Digitale samenleving
Duurzame samenleving
Gezonde samenleving
Veilige samenleving
6 februari 2023

Op dit moment voert onderzoeksbureau Motivaction een onderzoek uit onder klanten van TNO. Het kan zijn dat Motivaction u benadert om deel te nemen aan dit onderzoek. Wij stellen uw deelname hieraan zeer op prijs. Uw deelname is uiteraard anoniem.

Over het TNO klantonderzoek

TNO laat elk jaar een onderzoek uitvoeren naar het beeld dat diverse stakeholders van ons hebben. Met dit onderzoek willen wij meer inzicht krijgen in uw wensen en behoeften ten aanzien van onze dienstverlening. We horen graag van u waar we ons kunnen verbeteren om samen met u, door innovatie, meer impactvolle verandering te realiseren. Om dit te doen hebben wij uw feedback hard nodig.

Laat je verder inspireren

1720 resultaten, getoond 6 t/m 10

Verduurzaming biedt structureler antwoord op hoge energierekening dan compensatie

Informatietype:
Nieuws
1 juli 2026
Uit een scenario-analyse blijkt dat wanneer huishoudens hun woning isoleren en overstappen op elektrisch rijden, de energie- en brandstofkosten dalen.

Leerprogramma Orchestrating Innovation

Informatietype:
Evenement
Startdatum:
-
Locatie:
Erasmus Centre for Entrepeneurship

TNO en Destinus bundelen krachten in joint venture geavanceerde radartechnologie

Informatietype:
Nieuws
30 juni 2026

Minder vrachtwagens, minder files, meer winst dankzij slimmere logistiek

Informatietype:
Insight
29 juni 2026

Zo voorkom je wagenziekte in de elektrische auto

Informatietype:
Insight
29 juni 2026