Motivaction doet TNO klantonderzoek

Thema:
Digitale samenleving
Duurzame samenleving
Gezonde samenleving
Veilige samenleving
6 februari 2023

Op dit moment voert onderzoeksbureau Motivaction een onderzoek uit onder klanten van TNO. Het kan zijn dat Motivaction u benadert om deel te nemen aan dit onderzoek. Wij stellen uw deelname hieraan zeer op prijs. Uw deelname is uiteraard anoniem.

Over het TNO klantonderzoek

TNO laat elk jaar een onderzoek uitvoeren naar het beeld dat diverse stakeholders van ons hebben. Met dit onderzoek willen wij meer inzicht krijgen in uw wensen en behoeften ten aanzien van onze dienstverlening. We horen graag van u waar we ons kunnen verbeteren om samen met u, door innovatie, meer impactvolle verandering te realiseren. Om dit te doen hebben wij uw feedback hard nodig.

Laat je verder inspireren

1610 resultaten, getoond 6 t/m 10

Nederland verstevigt positie in 6G-technologie voor toekomstig verdienvermogen en digitale soevereiniteit

Informatietype:
Nieuws
13 maart 2026
Het Future Network Services (FNS) consortium van bedrijven en kennisinstellingen onder leiding van TNO werkt aan 6G-netwerktechnologie voor slimmere, zuinigere en snellere dataoverdracht.

TNO en A*STAR ISCE2 pionieren met een geëlektrificeerde CO₂-naar-EO route

Informatietype:
Nieuws
12 maart 2026

TNO Vector Symposium: Voorwaarden voor verdienvermogen

Informatietype:
Evenement
Startdatum:
Locatie:
Den Haag

Zo houden we de vernieuwing van onze infrastructuur beheersbaar en betaalbaar

Informatietype:
Insight
11 maart 2026

TNO lanceert Perovion Technologies: eerste roll to roll fabriek voor perovskietzonnecellen

Informatietype:
Nieuws
11 maart 2026