Motivaction doet TNO klantonderzoek

Thema:
Digitale samenleving
Duurzame samenleving
Gezonde samenleving
Veilige samenleving
6 februari 2023

Op dit moment voert onderzoeksbureau Motivaction een onderzoek uit onder klanten van TNO. Het kan zijn dat Motivaction u benadert om deel te nemen aan dit onderzoek. Wij stellen uw deelname hieraan zeer op prijs. Uw deelname is uiteraard anoniem.

Over het TNO klantonderzoek

TNO laat elk jaar een onderzoek uitvoeren naar het beeld dat diverse stakeholders van ons hebben. Met dit onderzoek willen wij meer inzicht krijgen in uw wensen en behoeften ten aanzien van onze dienstverlening. We horen graag van u waar we ons kunnen verbeteren om samen met u, door innovatie, meer impactvolle verandering te realiseren. Om dit te doen hebben wij uw feedback hard nodig.

Laat je verder inspireren

377 resultaten, getoond 1 t/m 5

Biobased materialen

Informatietype:
Artikel
TNO Biobased materialen ontwikkelt en produceert biobased chemicaliën voor de toepassing van plastics en polymeren ter ondersteuning van de overgang naar 100% circulariteit.

Optics

Informatietype:
Artikel
17 juni 2025

Microbiele veiligheid en hygiene

Informatietype:
Artikel

Binnenklimaat

Informatietype:
Artikel

Robotica

Informatietype:
Artikel