Motivaction doet TNO klantonderzoek

Thema:
Digitale samenleving
Duurzame samenleving
Gezonde samenleving
Veilige samenleving
6 februari 2023

Op dit moment voert onderzoeksbureau Motivaction een onderzoek uit onder klanten van TNO. Het kan zijn dat Motivaction u benadert om deel te nemen aan dit onderzoek. Wij stellen uw deelname hieraan zeer op prijs. Uw deelname is uiteraard anoniem.

Over het TNO klantonderzoek

TNO laat elk jaar een onderzoek uitvoeren naar het beeld dat diverse stakeholders van ons hebben. Met dit onderzoek willen wij meer inzicht krijgen in uw wensen en behoeften ten aanzien van onze dienstverlening. We horen graag van u waar we ons kunnen verbeteren om samen met u, door innovatie, meer impactvolle verandering te realiseren. Om dit te doen hebben wij uw feedback hard nodig.

Laat je verder inspireren

463 resultaten, getoond 1 t/m 5

Vooruitgang in circulaire verpakkingen voor soepen en sauzen

Informatietype:
Insight
15 juli 2025
Samen met partners is een soepverpakking ontwikkeld die op de gebruikelijke manier gevuld en gesteriliseerd kan worden en voldoet aan functionele eisen zoals bijvoorbeeld houdbaarheid.

Biobased weekmakers

Informatietype:
Insight
14 juli 2025

Medicijnen testen buiten het lichaam: darm-lever-nier-model versnelt medicijnontwikkeling

Informatietype:
Insight
10 juli 2025

TNO’s Unit Defence, Safety & Security versterkt banden met Zuid-Korea

Informatietype:
Insight
10 juli 2025

Eerste resultaten tonen potentieel van circulaire farmaplastics

Informatietype:
Insight
8 juli 2025