Motivaction doet TNO klantonderzoek

Thema:
Digitale samenleving
Duurzame samenleving
Gezonde samenleving
Veilige samenleving
6 februari 2023

Op dit moment voert onderzoeksbureau Motivaction een onderzoek uit onder klanten van TNO. Het kan zijn dat Motivaction u benadert om deel te nemen aan dit onderzoek. Wij stellen uw deelname hieraan zeer op prijs. Uw deelname is uiteraard anoniem.

Over het TNO klantonderzoek

TNO laat elk jaar een onderzoek uitvoeren naar het beeld dat diverse stakeholders van ons hebben. Met dit onderzoek willen wij meer inzicht krijgen in uw wensen en behoeften ten aanzien van onze dienstverlening. We horen graag van u waar we ons kunnen verbeteren om samen met u, door innovatie, meer impactvolle verandering te realiseren. Om dit te doen hebben wij uw feedback hard nodig.

Laat je verder inspireren

601 resultaten, getoond 1 t/m 5

AI leert hacken. Wat nu?

Informatietype:
Insight
29 september 2026
De vraag is niet langer óf AI kan hacken, maar wat dat betekent voor de verdediging. AI maakt cyberaanvallen sneller, goedkoper en autonomer.

Samenwerking tussen steden die versneld klimaatneutraal willen worden

Informatietype:
Insight
29 september 2026

TNO ondersteunt collega's die ook als reservist het verschil maken

Informatietype:
Insight
25 september 2026

Hoe maakbedrijven de stap naar circulair produceren zetten

Informatietype:
Insight
24 september 2026

Samenwerkingsprogramma EMS verkent route naar slim en mensgericht energiesysteem

Informatietype:
Insight
23 september 2026