Joost Oorthuizen maakt overstap naar TNO als Director International & Investment Partnerships

Thema:
Digitale samenleving
Duurzame samenleving
Gezonde samenleving
Veilige samenleving
18 augustus 2025

TNO verwelkomt Joost Oorthuizen als Director International & Investment Partnerships. Oorthuizen zal zich bezig gaan houden met onder andere het ontwikkelen van internationale strategische partnerschappen en het helpen opzetten van investeringsfondsen en venture management.

Joost Oorthuizen was CEO van Invest International, waar hij zich richtte op duurzame investeringen wereldwijd. Daarvoor bekleedde hij diverse leidinggevende posities in zowel de publieke als private sector. Joost promoveerde aan Wageningen Universiteit en volgde een post-master in organisatie- en veranderkunde aan het SIOO.

161

“De komst van Joost Oorthuizen markeert een belangrijke stap in de ambitie van TNO om de Nederlandse innovatieketen en de internationale samenwerking te versterken. Zijn ervaring en strategisch inzicht zullen ons beter in staat stellen om innovaties sneller te laten doorontwikkelen en schalen tot concrete toepassingen die grote maatschappelijke en economische waarde creëren.”

Tjark Tjin-A-Tsoi

CEO TNO

Laat je verder inspireren

1643 resultaten, getoond 1 t/m 5

Krachten gebundeld: hoe TNO LionVolt ondersteunt bij het versnellen van next-gen batterijtechnologie

Informatietype:
Insight
11 september 2026
De samenwerking tussen TNO en LionVolt laat zien hoe productontwikkelaars en onderzoeksorganisaties samen kunnen werken om innovatie in een batterij van de volgende generatie te versnellen.

Eén gemeente, tientallen warmte-initiatieven: zo kreeg Leiden grip op de samenwerking

Informatietype:
Insight
7 september 2026

Weten waar een signaal vandaan komt: lucht-eDNA en windmodellering

Informatietype:
Insight
7 september 2026

Impact Acceleration Challenge

Informatietype:
Artikel

Meer grip op de vernieuwingsopgave infrastructuur met InfraScan

Informatietype:
Insight
4 september 2026