Veilig op en aan zee: hoe innovatie zorgt voor meer maritieme veiligheid
Voor onze welvaart en ons welzijn is een veilige zee van cruciaal belang. Maar de veiligheid op en vanuit zee staat onder druk. Hoe gaan we hiermee om?
Veilig op en aan zee
Caroline Nagtegaal - van Doorn, lid van het Europees van Parlement voor de VVD, Rob Verkerk, Voorzitter Nederland Maritiem Land en voormalig Commandant Zeestrijdkrachten en Jeroen de Jonge, Business Director Naval Programs bij TNO bespreken hoe innovatie zorgt voor meer maritieme veiligheid.
Veilig op en aan zee: hoe innovatie zorgt voor meer maritieme veiligheid
Beluister onze podcasts ook op
Neem contact met ons op
Laat je verder inspireren
17 resultaten, getoond 1 t/m 5
Van CBRN-laboratorium naar strijdveld: internationale veldproeven met gasmaskers
Wereldwijd groeit de behoefte aan geavanceerde uitrusting die bescherming biedt tegen chemische en biologische wapens. Want ondanks internationale verdragen waarin een verbod op ontwikkeling, productie en gebruik van dit type wapens is vastgelegd, vinden er herhaaldelijk incidenten plaats waarbij dit type wapens wordt ingezet.


TNO’s Unit Defence, Safety & Security versterkt banden met Zuid-Korea


Welke risico’s lopen omwonenden bij een plofkraak?


De toekomst van dampdetectietechnologie onthuld


TNO Unboxed #2 | Vapour Detection technologie



