Jaaroverzicht 2020: TNO in de media

24 december 2020

Doelgericht innoveren, dat is waar TNO voor staat. Dat doen we niet alleen, maar samen met bedrijven, overheden en tal van organisaties.

Door samenwerking creëren we innovaties die de concurrentiekracht van bedrijven en het welzijn van de samenleving duurzaam versterken. We ontwikkelen kennis niet om de kennis, maar om de praktische toepassing.

Ieder jaar publiceren we vele rapporten en onderzoeken. Een flink deel daarvan wordt ook opgepakt door de media. Van de keren dat er aandacht is geweest voor het werk van TNO voor samenleving en markt, hebben we een kort jaaroverzicht gemaakt.

Jaaroverzicht 2020: TNO in de media

Laat je verder inspireren

1639 resultaten, getoond 11 t/m 15

TNO en Ushio, een stabiele samenwerking in de verdere ontwikkeling van EUV technologie

Informatietype:
Nieuws
28 april 2026
TNO en Ushio Inc. zetten hun langdurige samenwerking voort rond de ontwikkeling en het onderhoud van hoogintensieve extreme ultraviolet-lichtbrontechnologie.

TNO en MBDA werken samen aan verdere ontwikkeling van laserwapentechnologie

Informatietype:
Nieuws
23 april 2026

Nauwere samenwerking tussen TNO en VTT (Finland) op het gebied van defensie

Informatietype:
Nieuws
23 april 2026

Zorg verschuift naar huis: FirstLine project zet veiligheid van sensoren en wearables centraal

Informatietype:
Insight
23 april 2026

Conferentie: Veerkracht in gezinnen met complexe problematiek

Informatietype:
Evenement
Startdatum:
Locatie:
The Hague Conference Centre – New Babylon, Anna van Buerenplein 29, Den Haag