Jaaroverzicht 2020: TNO in de media

24 december 2020

Doelgericht innoveren, dat is waar TNO voor staat. Dat doen we niet alleen, maar samen met bedrijven, overheden en tal van organisaties.

Door samenwerking creëren we innovaties die de concurrentiekracht van bedrijven en het welzijn van de samenleving duurzaam versterken. We ontwikkelen kennis niet om de kennis, maar om de praktische toepassing.

Ieder jaar publiceren we vele rapporten en onderzoeken. Een flink deel daarvan wordt ook opgepakt door de media. Van de keren dat er aandacht is geweest voor het werk van TNO voor samenleving en markt, hebben we een kort jaaroverzicht gemaakt.

Jaaroverzicht 2020: TNO in de media

Laat je verder inspireren

632 resultaten, getoond 1 t/m 5

TNO en Ancora zetten in op vroegsignalering diabetes 2 met glucose sensoren

Informatietype:
Nieuws
17 februari 2026
TNO en Ancora Health starten een nieuw onderzoek dat zich richt op het beter herkennen van prediabetes en ongediagnosticeerde diabetes type 2.

State of Dutch Tech 2026: we moeten durven opschalen naar wereldformaat

Informatietype:
Nieuws
11 februari 2026

Nieuwe blauwdruk helpt organisaties data betrouwbaar te delen

Informatietype:
Nieuws
10 februari 2026

TNO en partners starten project om langetermijnenergieopslag in Nederlands energiesysteem te versnellen

Informatietype:
Nieuws
10 februari 2026

Vergassing van sloophout voor grootschalige Groen Gas productie

Informatietype:
Nieuws
4 februari 2026