Motivaction doet TNO klantonderzoek
Op dit moment voert onderzoeksbureau Motivaction een onderzoek uit onder klanten van TNO. Het kan zijn dat Motivaction u benadert om deel te nemen aan dit onderzoek. Wij stellen uw deelname hieraan zeer op prijs. Uw deelname is uiteraard anoniem.
Over het TNO klantonderzoek
TNO laat elk jaar een onderzoek uitvoeren naar het beeld dat diverse stakeholders van ons hebben. Met dit onderzoek willen wij meer inzicht krijgen in uw wensen en behoeften ten aanzien van onze dienstverlening. We horen graag van u waar we ons kunnen verbeteren om samen met u, door innovatie, meer impactvolle verandering te realiseren. Om dit te doen hebben wij uw feedback hard nodig.
Laat je verder inspireren
1614 resultaten, getoond 11 t/m 15
Nieuwe blauwdruk helpt organisaties data betrouwbaar te delen
TNO heeft samen met Europese partners het binnen het Data Spaces Support Centre (DSSC) een standaard aanpak ontwikkeld om data op een betrouwbare manier te delen: een nieuwe blauwdruk én een praktische toolbox.


TNO en partners starten project om langetermijnenergieopslag in Nederlands energiesysteem te versnellen


Decentrale ontwikkelingen bieden groot potentieel voor lagere netinvesteringen


Vergassing van sloophout voor grootschalige Groen Gas productie


TNO, Universiteit Maastricht en Ebert HERA lanceren plasma-chemie startup Thoriant

