Jaaroverzicht 2020: TNO in de media

24 december 2020

Doelgericht innoveren, dat is waar TNO voor staat. Dat doen we niet alleen, maar samen met bedrijven, overheden en tal van organisaties.

Door samenwerking creëren we innovaties die de concurrentiekracht van bedrijven en het welzijn van de samenleving duurzaam versterken. We ontwikkelen kennis niet om de kennis, maar om de praktische toepassing.

Ieder jaar publiceren we vele rapporten en onderzoeken. Een flink deel daarvan wordt ook opgepakt door de media. Van de keren dat er aandacht is geweest voor het werk van TNO voor samenleving en markt, hebben we een kort jaaroverzicht gemaakt.

Jaaroverzicht 2020: TNO in de media

Laat je verder inspireren

1435 resultaten, getoond 1 t/m 5

TNO en Jungle AI werken samen voor betere detectie cyberaanvallen op windturbines

Informatietype:
Nieuws
19 juni 2025
Tijdens een bijeenkomst op het SWITCH-fieldlab voor hernieuwbare energie in Lelystad demonstreerde TNO een realistische live cyberaanval op een van haar eigen windturbines.

Disruptieve energietechnologieën voor de toekomst in kaart gebracht

Informatietype:
Insight
18 juni 2025

Waarom is het belangrijk om weerbaar te zijn als samenleving? En hoe staan we ervoor in Nederland?

Informatietype:
Insight
17 juni 2025

Optics

Informatietype:
Artikel
17 juni 2025

Microbiele veiligheid en hygiene

Informatietype:
Artikel