Jaaroverzicht 2020: TNO in de media

24 december 2020

Doelgericht innoveren, dat is waar TNO voor staat. Dat doen we niet alleen, maar samen met bedrijven, overheden en tal van organisaties.

Door samenwerking creëren we innovaties die de concurrentiekracht van bedrijven en het welzijn van de samenleving duurzaam versterken. We ontwikkelen kennis niet om de kennis, maar om de praktische toepassing.

Ieder jaar publiceren we vele rapporten en onderzoeken. Een flink deel daarvan wordt ook opgepakt door de media. Van de keren dat er aandacht is geweest voor het werk van TNO voor samenleving en markt, hebben we een kort jaaroverzicht gemaakt.

Jaaroverzicht 2020: TNO in de media

Laat je verder inspireren

1449 resultaten, getoond 6 t/m 10

TNO: megaclusters om nieuwe tech-kampioenen te creëren

Informatietype:
Nieuws
1 juli 2025
Plan voor grootschalige high-tech innovatiehubs die het verdienvermogen van Nederland op lange termijn versterken.

Potentieel grote bijdrage leefstijlverandering aan klimaattransitie

Informatietype:
Insight
30 juni 2025

TNO lanceert Energieprijsmonitor voor inzicht verwachte energieprijsontwikkelingen

Informatietype:
Nieuws
30 juni 2025

Nederland gaat voor AI-fabriek

Informatietype:
Nieuws
27 juni 2025

Brede welvaart centraal bij beoordeling klimaatmaatregelen

Informatietype:
Insight
26 juni 2025