Jaaroverzicht 2020: TNO in de media
Doelgericht innoveren, dat is waar TNO voor staat. Dat doen we niet alleen, maar samen met bedrijven, overheden en tal van organisaties.
Door samenwerking creëren we innovaties die de concurrentiekracht van bedrijven en het welzijn van de samenleving duurzaam versterken. We ontwikkelen kennis niet om de kennis, maar om de praktische toepassing.
Ieder jaar publiceren we vele rapporten en onderzoeken. Een flink deel daarvan wordt ook opgepakt door de media. Van de keren dat er aandacht is geweest voor het werk van TNO voor samenleving en markt, hebben we een kort jaaroverzicht gemaakt.
Neem contact met ons op
Laat je verder inspireren
1659 resultaten, getoond 16 t/m 20
Managing director Marjoleine van der Zwan neemt afscheid van TNO
Marjoleine van der Zwan rondt haar opdracht af en neemt afscheid van TNO Health & Work. In haar rol heeft zij de afgelopen periode het organisatieonderdeel begeleid naar een volgende fase van ontwikkeling en positionering.


Overstap op duurzame energie financieel haalbaar


Groundbreakers | Over pionierende ondernemers in deeptech


Satellietlaadpalen bieden tijdelijke verlichting bij netcongestie


TNO’s lasertechnologie: gamechanger voor circulaire zonne-energie


