Jaaroverzicht 2020: TNO in de media

24 december 2020

Doelgericht innoveren, dat is waar TNO voor staat. Dat doen we niet alleen, maar samen met bedrijven, overheden en tal van organisaties.

Door samenwerking creëren we innovaties die de concurrentiekracht van bedrijven en het welzijn van de samenleving duurzaam versterken. We ontwikkelen kennis niet om de kennis, maar om de praktische toepassing.

Ieder jaar publiceren we vele rapporten en onderzoeken. Een flink deel daarvan wordt ook opgepakt door de media. Van de keren dat er aandacht is geweest voor het werk van TNO voor samenleving en markt, hebben we een kort jaaroverzicht gemaakt.

Jaaroverzicht 2020: TNO in de media

Laat je verder inspireren

1763 resultaten, getoond 1 t/m 5

ESA kiest TNO voor onderzoek naar lasersatelliettechnologie voor de Low-LEO-laag van het Europese IRIS²-netwerk

Informatietype:
Nieuws
17 september 2026
De Europese ruimtevaartorganisatie (ESA) heeft TNO geselecteerd om de volgende generatie lasersatellietcommunicatiediensten te onderzoeken en zo vorm te geven aan de toekomst van Europa’s veilige IRIS²-constellatie.

TNO maakt medewerkers weerbaarder bij langdurige stroomuitval

Informatietype:
Nieuws
16 september 2026

Klimaat- en Energieverkenning

Informatietype:
Insight
16 september 2026

TNO opent zijn deuren tijdens Zpannend Zernike

Informatietype:
Evenement
Startdatum:
Locatie:
Zernikelaan 17 te Groningen

TNO-prognose: gemiddelde energierekening 120 euro per jaar hoger in 2031

Informatietype:
Nieuws
15 september 2026