Karin Brug-van Huët
- Marketing en communicatie
Wat moet er gebeuren om de versnelde renovatie, in Nederland tot 1000 woningen per dag mogelijk te maken om aan de klimaatambities te kunnen voldoen?
Verduurzaming betaalbaar maken voor bewoners
Om de zoektocht naar locaties voor aardwarmte te versnellen, heeft TNO een geothermisch informatiesysteem ontwikkeld: ThermoGIS. Met dit systeem is het voor overheid en bedrijfsleven mogelijk om een koppeling te maken tussen vraag en aanbod van deze vorm van duurzame energie.
Is mijn ondergrond geschikt voor aardwarmte?
Burgers nauw bij de energietransitie van hun wijk betrekken, is cruciaal. Er is al veel weerstand in de samenleving. Mensen hebben het idee dat het ze wordt opgedrongen, dat het hen veel geld gaat kosten. Dat kan allemaal veel beter; bewoners goed informeren en uitzicht bieden op betaalbare oplossingen.
Een succesvolle wijkaanpak
De vraag is verzonden! Je ontvangt binnenkort een bevestigingsmail.
Er is helaas iets misgegaan. Probeer het later opnieuw!